עצמל'ה חדרי ילדים - חזרה לעמוד הבית

עצמל’ה גם ב -

לפרטים והזמנות

3498*

עצמל'ה חדרי ילדים > אודות > אודות

מי אנחנו - אודות עצמל'ה

את החנות הראשונה של עצמל'ה פתחנו ב-1996. בשנה הראשונה הייתה זו עוד חנות רהיטים שמכרה סלונים, חדרי שינה, ארונות, כונניות וגם חדרי ילדים. אחרי שנה של עבודה החלטנו לעבור ולהתמקד רק ברהיטי ילדים.

כהורים צעירים, שמנו לב שיש לא מעט חנויות שמתמקדות ברהיטים לתינוקות שזה עתה נולדו, ויש המון חנויות שמבינות בחדרי שינה ובחדרים לנוער, אבל כמעט ואין חנות שמבינה ילדים, שמבינה ברהיטי ילדים ובחדרי שינה לילדים, שמתמקדת אך ורק בקהל הזה.

כן, אנחנו מאמינים שילדים הם "קהל יעד". מי שמוכר רהיטים לילדים חייב לזכור שהם נוצרו בראש ובראשונה עבור הילדים: הם צריכים להיות נוחים מאוד, ידידותיים מאוד ונעימים.


מצד שני, אנחנו הורים. אנחנו יודעים שהרהיטים שנועדו לילדים צריכים לעבור גם את סף הביקורת המחמיר של הוריהם: לא מספיק שיהיו נעימים, הם חייבים גם להיות בטיחותיים מאוד, הכי בטיחותיים שיש. לא מספיק שיהיו נוחים, הם צריכים גם להיות יפים. חדר ילדים, אנחנו הרי יודעים, הוא החדר הכי חשוב בבית. החדר שבו החלומות של כולנו מתגשמים.ועוד לא אמרנו כלום על המחיר. אנחנו בעצמל'ה חושבים על הורים כמונו: צעירים ואכפתיים שמתמודדים יומיום עם הגידול של הילדים והעבודה והמינוס בבנק. המחירים שלנו יהיו בהתאם.

 

אנחנו לא מכניסים לחנות שלנו רהיטים יקרים מדי. אנחנו פשוט לא מאמינים ברהיטים כאלה. הרהיטים שאנחנו בוחרים לייבא ולייצר הם תמיד רהיטים במחירים סבירים, הכי סבירים שיש.

 

הייבוא שלנו בא ממספר מדינות באירופה ומהמזרח, כמו כן, יש לנו קו רהיטים ייחודי שעוצב בעצמל'ה ומיוצר במיוחד בשבילנו. רוב הרהיטים שלנו מיוצרים מעץ מלא. לא סתם קוראים לנו (בטעות) "עצמלא" במקום "עצמלה".

 

חנויות עצמל'ה מעוצבות כך שמלבד רהיטי ילדים הן מציעות להורים גם מוצרים נלווים המתאימים לחדרי שינה לילדים: מצעים, תמונות, מדבקות קיר, וילונות, שטיחים, ידיות ועוד. לילדים הן מציעות כיף אינסופי, וחללי משחק בלתי נגמרים.

 

כיום רשת עצמל'ה מונה 13 סניפים ברחבי הארץ, בהם מועסקים למעלה מ-85 עובדים. 

 


אנו חברי איגוד תעשיות הריהוט, ובעלי תו אמון הציבור. אלו הערכים שלנו. הופענו בתוכנית "עיצוב ישראלי" של שירלי בוגנים, בערוץ "בית פלוס" של "הוט", ובתערוכת ריהוטים 2013.

 

סניף מודיעין של עצמל'ה כולל גם חנות עודפים (outlet) עם פריטים במחירים מוזלים, לצד החנות הרגילה, המרכז הלוגיסטי והמחסן הראשי שלנו. בקיצור, חדרי ילדים הם ההתמחות שלנו.

 

לפרטים והזמנות: מוקד ארצי - רשת עצמל'ה: 3498*, או צרו קשר דרך האתר.

 

מוסדות וארגונים - התקשרו אל מעיין ברזאני-אמר, בטלפון 3498* או בדוא"ל.

עצמל'ה מספקת ריהוט עץ מלא איכותי למוסדות כמו האגודה למען החייל, "הצל - ליבו של ילד", ו"משאלת לב".

 

כדאי לקרוא: מגוון מאמרים וטיפים על חדרי ילדים.

 

 

 

סרטונים לצפייה

מבצע יולי 2014 - ילדים שוודים

  מיכל ינאי במבצע פסח 2013 של עצמל'ה

שירלי בוגנים מבקרת בעצמל'ה בתוכנית "עיצוב ישראלי"