עצמל'ה חדרי ילדים - חזרה לעמוד הבית

עצמל’ה גם ב -

לפרטים והזמנות

3498*

עצמל'ה חדרי ילדים > תפריט ראשי >

מזרונים לילדים של עצמל'ה - סוגים והבדלים

 מאת: (16/09/13)

 

בין אם אתם מעוניינים לרכוש מיטת מעבר, מיטת ילדים או מיטת קומותיים, אחד האלמנטים החשובים ביותר שיש לבחור הוא המזרון. זו החלטה חשובה, מאחר שהמזרון ישמש את ילדיכם במשך תקופה לא קצרה ובשנים המשמעותיות להתפתחות שלו.

 

בחירת המזרון כרוכה בכמה וכמה שיקולים שיש לקחת בחשבון לפני שמגיעים להחלטה. יש להעריך מה משך התקופה שהמזרון ישמש את הילד שלכם, ולקנות מזרון בגודל המתאים, שיאפשר מקום גדילה. אם אתם מעוניינים שהמזרון יחזיק מעמד לאורך זמן, כדאי להשקיע קצת יותר במזרון איכותי. כמו כן, כדאי לברר מהם החומרים מהם עשוי המזרון, והאם עדיף מזרון קשיח או רך, תלוי בנוחות האינדבידואלית של ילדיכם.

 מזרון לטקס לילדים של עצמל'ה

חברת עצמל'ה מציעה סוגים שונים של מזרונים לילדים באיכות טובה ובטווח מחירים הוגן:

  • מזרון ויסקו יובל - זהו חומר אלסטי המזכיר ג'ל, שפותח במקור עבור נאס"א (NASA). חומר הויסקו משנה את מצב צבירתו לפי הטמפרטורה, ובמהלך השינה, הוא מתחמם
  • מזרון לטקס - חומר הלטקס הוא למעשה פיזור של חלקיקי גומי בתמיסה מימית. לטקס שומר על צורתו ולכן הוא מהווה תמיכה טובה לגב. המזרון מורכב משכבת לטקס ושכבת ספוג איכותי. מזרון הלטקס של עצמל'ה הוא בעובי 12 ס"מ, ומגיע בכיסוי כחול מהודר.
  • ומקבל את צורת הגוף. בעקבות תכונה זו, מפזר הויסקו את הלחץ הנוצר על המזרון בשל משקל הגוף.
  • מזרון SKS עמית - מורכב משתי שכבות ספוג, השכבה העליונה העבה היא בצפיפות 40 ק"ג, והשכבה השנייה דקה ורכה יותר. היתרון במזרון זה הוא שהוא מתאים למעוניינים במזרון קשה וגם למעוניינים במזרון רך, מאחר שצדו האחד קשה וצדו השני רך. 
  • מזרון ספוג כחול - מורכב מספוג כחול בצפיפות 32 ק"ג. מזרון זה מעוצב במיוחד עבור לקוחות הזקוקים לתמיכה קשיחה בגב. המזרון זמין במידות שונות, ובעובי של 8 ס"מ או 10 ס"מ. 

 


> טיפים לעיצוב חדרי ילדים

> רהיטי הילדים של עצמל'ה