עצמל'ה חדרי ילדים - חזרה לעמוד הבית

עצמל’ה גם ב -

לפרטים והזמנות

3498*

עצמל'ה חדרי ילדים > תפריט ראשי >

חדרי חלומות לילדים

מאת: (24/12/13)

 

 

 

כל ילד מפנטז על חדר החלומות שלו, ואמנם חלומות מסוימים יכולים להעלות להורים המון כסף, אבל קיימות אפשרויות רבות ויצירתיות להגשים חלומות לילדים. לעתים חשוב לנסות כמיטב יכולתנו להראות לילדים שלנו שאפשר להגשים חלומות ולעודד אותם להמשיך לחלום.

 

מצאנו מגוון רעיונות מגניבים ומקוריים להפוך את חדר הילדים השגרתי לחדר חלומות שכל ילד ישמח לקבל:

 • נדנדה - רוב הילדים אוהבים מאוד ללכת לגני שעשועים ואחת הפעילויות האהובות היא להתנדנד בנדנדות. למה לא להביא את הנדנדה גם לחדר הילדים? אפשר לקנות נדנדה ולתלות אותה מהתקרה בפינה פנויה בחדר.

 

 

מבצר טירה

www.aprillaprill.se


 • מיטת נדנדה - אם כבר הזכרנו נדנדה, אז אפשר גם לבנות מיטה שתשמש הכלאה בין נדנדה לערסל. אפשר לקחת קרש רפסודה מעץ, לקשור אותו בחבל חזק משני הצדדים ולתלות מהתקרה. על הקרש יש להניח מזרון לילדים עם כריות. אפשר כמובן גם לקשט את הקרש עצמו, לצבוע אותו וכדומה.

 • מגלשה במיטה - אם יש לילדים מיטת קומותיים או מיטה מוגבהת, ניתן להוסיף למיטה מגלשה קטנה במקום מדרגות. המגלשה תעניק לילדים תחושה של משחק ואולי אפילו תעודד אותם ללכת לישון מוקדם יותר.

 • פתח סודי - ילדים אוהבים מקומות קטנים וסודיים להתחבא בהם, אז למה לא ליצור פתח סודי בחדר שלהם? אפשר לבנות פלטפורמה על הרצפה ולהשאיר בה חלל ריק עם דלת שניתן לפתוח ולסגור.

 • מבצר בצורת טירה - סיכמנו כבר שילדים אוהבים מקומות מסתור, אז אפשר לבנות להם מיני טירה בפינת החדר שתישען על הקיר. 

 • במה להצגות והופעות - אם כבר בניתם פלטפורמה על הרצפה, אפשר להפוך אותה לבמה, כדי לעודד את הילדים להיות יצירתיים ולהעלות הצגות, הופעות וכו'. אתם יכולים להוסיף וילונות אדומים מסביב לפלטפורמה, כמו גם מיקרופון, אורגן, גיטרה, תחפושות ועוד.

 • קיר טיפוס - רעיון טוב כדי להעסיק את הילדים בפעילות כיפית, לגרום להם לעסוק בפעילות גופנית וגם רעיון עיצובי מגניב שישדרג את מראה החדר. מומלץ לשמור על גובה נמוך כדי לא להסתכן בנפילה ולמקם ליד הקיר מזרון רך. כמו כן, יש להפעיל שיקול דעת בנוגע לגיל הילד והאם ניתן לסמוך עליו. 

 

 • קיר לגו - הורים משקיעים במיוחד יכולים ליצור קיר שלם מלגו. אפשר להדביק משטח לגו בסיסי על הקיר, ויחד עם הילדים לבנות מגדלי לגו, מכוניות לגו, אנשי לגו וכל העולה על דעתכם.
  קיר טיפוס בחדר ילדים
 
 
 
 • מיני מגרש כדורגל/כדורסל - אם הילדים שלכם אוהבים לשחק כדורגל או כדורסל, למה לא לאפשר להם לשחק גם בחדר? אפשר להדביק טפט ירוק עם סימוני שערים בתור מגרש כדורגל או טפט ירוק-כתום עם הסימונים המתאימים לכדורסל בליווי שני סלים.


  > טיפים לעיצוב חדרי ילדים

  > רהיטי הילדים של עצמל'ה